profesjonalne usługi transportowe

Oferujemy naszym Klientom kompleksowe rozwiązania w zakresie transportu lądowego. Naszą misją jest budowanie silnych  opartych na zaufaniu długofalowych relacji z Klientami poprzez zapewnienie wysokiej jakości usług w branży TSL. Jesteśmy rodzinną firmą z wartościami. Istniejemy na rynku od 1991 roku. Posiadamy własny serwis aut ciężarowych, którymi dowozimy bezpiecznie do celu powierzane nam przez Klientów przesyłki. Nasi Klienci mogą liczyć na profesjonalną i rzetelną obsługę. Współpracujemy z Klientami w całej Europie. Staramy się być elastyczni aby każdy Klient był zadowolony. Wszystkie auta wyposażone są w system nawigacji GPS, co zapewnia bezpieczny i skuteczny proces transportu.

Nasza dewiza to: Sprawnie, szybko i do celu...

Szczegóły na temat oferty znajdują się pod zakładką Transport lub zapraszamy do kontaktu mailowego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Get in Touch

Location ul. Pocztowa 38, 77-416 Tarnówka, POLAND

Mail us Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Top of Page