Transport

Dzięki naszej stałej współpracy z członkami branży TSL możemy zagwarantować optymalne planowanie trasy i wykorzystanie wszystkich pojemności ładunkowych. W ramach naszej sieci informatycznej, dostarczamy rozwiązania transportowe gwarantując jednocześnie elastyczność, niezawodność i optymalizację kosztów. Jeśli chcesz wysyłać towary za granicę wówczas jesteśmy w stanie zagwarantować profesjonalną obsługę. Nasze rozwiązania już dzisiaj pomagają w dostarczaniu towarów w całej Europie.

 • Międzynarodowy transport dalekobieżny
  Jeździmy po całej Europie zawsze tam gdzie jesteśmy potrzebni.
 • Załadunek częściowy lub pełny
  Towar może być załadowany zajmując tylko część załadunkową samochodu lub może zajmować całą powierzchnię ładunkową.
 • Przewóz mebli
  Dla firm chcących przewozić meble zapewniamy szczególną ostrożność oraz zaangażowanie pod kątem zabezpieczenia ładunku.
 • Transport towarów pochodzenia zwierzęcego kat. 3
  Zapewniamy bezpieczny przewóz towarów pochodzenia zwierzęcego kategorii trzeciej, dzięki wyspecjalizowanym, dedykowanym środkom transportu.
 • Przewóz papieru
  Możliwy jest transport papieru w rolach dzięki specjalnym zabezpieczeniom ładunku.
 • Transport maszyn przemysłowych i rolniczych
  Mamy doświadczenie przy transportowaniu maszyn różnego pokroju począwszy od drobnych wózków widłowych po duże ciągniki rolnicze.

Sukces i siła naszej rodzinnej firmy opiera się o wykwalifikowany, dobrze poinformowany i wysoko zmotywowany zespół doświadczonych osób. Kluczowi są tu kierowcy, którzy dzięki swoim umiejętnościom i odpowiedniemu korzystaniu z naszych pojazdów są podstawą efektywnego transportu. Wiele się zmieniło w międzyczasie jeżeli chodzi o usługi transportowe, ale pozostała taka sama do dziś, siła osobistego zaangażowania i elastyczności niezależnej firmy rodzinnej...

Interesują Cię nasze usługi transportowe?

Spróbuj z nami nawiązać współpracę a na pewno nie pozostaniemy obojętni obok Twoich wymagań. Osoby odpowiedzialne za kontakt biznesowy odpowiedzą na wszystkie Twoje szczegółowe pytania. Spróbuj już dzisiaj...

Sabina Nowak
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
PL: +48 604 393 238
TransId: 425977-1

Get in Touch

Location ul. Pocztowa 38, 77-416 Tarnówka, POLAND

Mail us Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Top of Page